A  

Koza Evleri Akçay’da Satılık Daireleri Hemen Görebilirsiniz

Koza Evleri Edremit’te Satılık Son Dairleri ve İşyerlerini Kaçırmayın

Koza Evlerinde Mutlu bir Hayat Sizleri Bekliyor


Koza Evleri’nin Akçay projesine ait daireler satışa sunuldu.
Carrefoursa, Migros ve Yasa Alışveriş merkezi, otogar ve semt pazarına çok yakın olan Koza Akçay daireleri , Akçay’ın kalbi olan Cumhuriyet Meydanı, İskele ve sahile yürüyüş mesafesinde bulunmakta.
Bahçe içerisindeki binamız 140-160 m2, 3+1 dairelerden oluşuyor.  Her dairede biri ebeveyn olmak üzere iki banyo bulunuyor ve sürekli sıcak su sağlayan sisteme sahip.

Akçay’da bir fark yarattık ve katlara çıkışınızı rahatlatmak için her bloğa ayrı ayrı onar kişilik asansör koyduk.
Merkezi ısıtma sistemine sahip ve mantolaması yapılmış olan binamız sizi yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyacak.
En iyisini sizin hakkınınız.

 

 

Koza Evleri’nin Edremit merkezinde Cenneteayağı  Mahallesinde inşa ettiği yüksek kaliteli daireleri ve dükkanları görmeden Edremit’te daire almamanızı tavsiye ediyoruz.
Üç bloklu ve üç ayrı girişli olarak tasarlanan binamızda her bloğun onar kişilik asansörü bulunuyor.
87 ila 192 m2 arasında değişen ölçülerde ihtiyaca göre 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan dairelerimiz bulunduğu muhitin eşsiz konumuyla birçok avantajı sakinlerine sunuyor.Projeyi Edremit’te eşsiz kılan özelliklerinden biri de zemin altında kapalı garajının bulunması sayesinde park yeri sorununu kökten çözmüş olması. Artık Koza Edremit sakinleri, kumanda ile açılan kapısından doğrudan garaja girecek ve buradan asansörle dairelerine çıkabilecekler.
Sadece bu özelliği bile Koza Edremitten daire satın almak için yeterli.
Yaptık çünkü en iyisi sizin hakkınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Koza Evleri’nin sizler için tasarladığı Edremit ve Akçay projeleri size ve sevdiklerinize mutluluk vaat ediyor.
Ebeveyn ve genel banyoları, duvar kağıdı ve boya uygulamalı duvarları, aydınlatmalı kartonpiyerleri ve ışık havuzları, kaliteli armatür ve vitrifiyeleri, portmanto ve gardropları dahil sizin için her şeyi düşündük.

Mutfak dolaplarınızı yaptık, üstelik ankastre fırın, ocak ve aspratörleri de unutmadık . Eski evinizdeki yeni dairenize uymaz diyerek ankastre bulaşık makinesini de bunlara ekledik.

Size sadece beğenmek kalacak.